Nala

27. května 2008 v 18:39
Jméno: Nala
Znamení: Blíženci
Děti: Kopa a Kiara
Nala je velmi krásná lvice. Je to prostě lvice jak se patří a pro Kiaru určitě vzor .Nala měla dříve ještě jedno lvíče, jmenovalo se Kopa, ale z neznámého důvodu jsem ho ve filmu neviděli.
Nala otca nepoznala. Buď zemřel než se Nala narodila, nebo zbaběle utekl po hádce se Sarafinou.
otec nalin moze byt:
- Scar : Jako lvíče si rád hrál Scar s malou Sarafinou. O něco později měli spolu i vážný vztah, ale pak se náhle pohádali a tím vztah končil. Pokud je opravdu Nalin otec Scar, tak nemůže být Nala manželka Simby, protože Scar je Simbův strýc. Když však zemře král Mufasa a i Simba ( což není pravda ), tak se Scar prohlásí za králem Lví říše. Ale.. V přírodě lvi soupeří o území. Pokud území získá nový lev, zabije všechny lvíčata která nejsou jeho, jen aby se mohl znova spářit. Scar ale Nale nic neudělal. Že by ze soucitu ? Podle všeho Scar Nalin otec není !
- Mufasa : Jako lvíče neměl Mufasa se Sarafinou žádný vztah, od malička si rád hrál se Sarabi až z toho vznikla láska. Pokud ale je Nalin otec Mufasa, tak by Nala měla určitě také kolem sebe podanné a tak skvělé uvítání. Ale Nala se přece narodila ten den co Simba a žádné uvítání neměla. A také kdyby tomu tak bylo, Nala a Simba by byli bratranci.
________________________________________________________________________
Nalin otec se jmenuje Azrel a je úplně z jiného Lvího království. Bohužel jsem nikde nenašla přiloženou fotku. Ale připadá mi, že ze všech třech možností bude Nalin otec tento lev.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

ktora postava sa vam najviac lubi z Inuyasha??

Kikyo
Inuyasha
Kagome
Sango
Miroku
vsetci..

Komentáře

1 uru uru | 29. prosince 2009 v 6:52 | Reagovat

otec nali je shisazen vím to jsem dcera disneyho. ;-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama